• image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • Helicopter wedstrijden
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

Over ons

De Leidsche Luchtvaart Club (LLC) is een actieve modelvliegclub met een rijke historie. Vliegen kan op het voormalig vliegveld Valkenburg en het clubhuis bevindt zich op sportpark "de Kikkerpolder" in Leiden.

Elke woensdagavond vanaf 20:00 uur is daar de clubavond. Kijk gerust rond op onze website of kom eens langs!

 Lees meer over ons

 

Nieuws

Op de bres om te blijven vliegen

Al meer dan 75 jaar maken onze leden gebruik van vliegveld Valkenburg bij Leiden om onze sport en hobby uit te kunnen oefenen. Een fantastische locatie met ruimte en een verharde baan. In het verleden ging dit in overleg met de Marine en andere gebruikers zoals zweefvliegers. Sinds Valkenburg in 2006 als Marine vliegveld gesloten werd, hebben wij altijd kunnen blijven vliegen. Echter worden er diverse nieuwe initiatieven ontplooit om het terrein. De uiteindelijke bestemming van het gebied is sinds de sluiting onderwerp van debat tussen de verschillende gemeenten. In deze politieke arena probeert de LLC in samenwerking met zustermodelvliegclub MVKV en de zweefvliegclub ZHVC onze belangen en vlieglocatie voor de toekomst veilig te stellen. Met het onlangs genomen positieve besluit in de gemeenteraad van Katwijk over de 'Integrale Ruimtelijke Verkenning' van het gebied, is een toekomstige definitieve vlieglocatie weer een stap dichterbij.

Locatie

Club agenda

23
mei

Wedstrijden (Chuck, Zagi, DLG)
wo 20:00 - 21:30

24
mei

Bestuursvergadering
do 20:00 - 22:30

30
mei

Wedstrijden (Chuck, Zagi, DLG)
wo 20:00 - 21:30

28
juni

LCV vergadering
do 20:00 - 22:00

9
juli

Bestuursvergadering LLC
ma 20:00 - 22:30

Baanreservering Kop 16

2
juni

NK F3J Zweef
za 08:00 - 16:00

28
juli

NK wedstrijd F3K
za 10:00 - 18:00