• image
 • image
 • image
 • Helicopter wedstrijden
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

Over ons

De Leidsche Luchtvaart Club (LLC) is een actieve modelvliegclub met een rijke historie sinds 1936. Vliegen kan op het voormalig vliegveld Valkenburg en het clubhuis bevindt zich op sportpark "de Kikkerpolder" in Leiden.

Elke woensdagavond vanaf 20:00 uur is daar de clubavond. Kijk gerust rond op onze website of kom eens langs!

Lees meer over ons

Nieuws

Nieuw Clubgebouw

De Leidsche Luchtvaart Club investeert in de toekomst!
Tijdens de ledenvergadering op 3 februari is unaniem ingestemd om het huidige clubgebouw aan de Oegstgeesterweg te vervangen door 4 geschakelde units. Hiermee investeert de club in de toekomst en duurzaamheid.

Ondanks de beperkingen vanwege de geldende corona-maatregelen en dat het clubgebouw gesloten is voor activiteiten, gaat het bestuur dit plan in detail uitwerken en de vereiste vergunningen aanvragen. Hierin werkt het bestuur nauw samen met de afdeling Sport Accommodatie van de gemeente Leiden en streeft ernaar dit plan gedurende het voorjaar te kunnen realiseren.

Er zal nog heel wat werk verzet moeten worden, maar we kijken er naar uit om onze leden, donateurs, relaties en belangstellende 'binnenkort' te kunnen verwelkomen in een nieuw en toekomstbestendig clubgebouw.

Inloggegevens
Heel even geduld, autoriseren ...
×

Locatie

Club agenda

23
feb

Algemene Leden Vergadering
wo 20:00 - 22:00

1
jan

Nieuwjaar Invliegen
zo 14:00 - 16:00

1
jan

Nieuwjaar Invliegen
ma 14:00 - 16:00

1
jan

Nieuwjaar Invliegen
wo 14:00 - 16:00

1
jan

Nieuwjaar Invliegen
do 14:00 - 16:00

Baanreservering Kop 16

Geen gebeurtenissen gevonden