• image
 • image
 • image
 • Helicopter wedstrijden
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

Over ons

De Leidsche Luchtvaart Club (LLC) is een actieve modelvliegclub met een rijke historie sinds 1936. Vliegen kan op het voormalig vliegveld Valkenburg en het clubhuis bevindt zich op sportpark "de Kikkerpolder" in Leiden.

Elke woensdagavond vanaf 20:00 uur is daar de clubavond. Kijk gerust rond op onze website of kom eens langs!

Lees meer over ons

Nieuws

Nieuw Clubgebouw

De Leidsche Luchtvaart Club investeert in de toekomst!
Tijdens de ledenvergadering op 3 februari is unaniem ingestemd om het huidige clubgebouw aan de Oegstgeesterweg te vervangen door 4 geschakelde units. Hiermee investeert de club in de toekomst en duurzaamheid.

Ondanks de beperkingen vanwege de geldende corona-maatregelen en dat het clubgebouw gesloten is voor activiteiten, gaat het bestuur dit plan in detail uitwerken en de vereiste vergunningen aanvragen. Hierin werkt het bestuur nauw samen met de afdeling Sport Accommodatie van de gemeente Leiden en streeft ernaar dit plan gedurende het voorjaar te kunnen realiseren.

Er zal nog heel wat werk verzet moeten worden, maar we kijken er naar uit om onze leden, donateurs, relaties en belangstellende 'binnenkort' te kunnen verwelkomen in een nieuw en toekomstbestendig clubgebouw.

Locatie

Club agenda

20
juni

DLG wedstrijd
zo 12:00 - 16:00

23
juni

Algemene ledenvergadering afdeling Modelvliegsport KNVvL
wo 20:00 - 21:30

24
juni

LCV vergadering
do 19:30 - 21:30

26
juni

DLG wedstrijd (uitwijk datum)
za 12:00 - 16:00

1
juli

Bestuursvergadering
do 20:15 - 22:00

Baanreservering Kop 16

Geen gebeurtenissen gevonden